Чемпіонка світу з пара пауерліфтингу

ПроСВІТ, На здоров'я
26/02/2020, Leave a comment

Спорт є одним з піонерів інклюзії, який наочно демонструє надихаючу силу людського духа, спроможність людей з обмеженнями досягати високих результатів. 

20-23 лютого в Манчестері (Велика Британія) проходив Кубок світу з пара пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату в якому взяли участь 117 спортсменів з 26 країн прибули. Це – одине з останніх класифікаційних змагань на відбір на Паралімпійські ігри 2020 року в Токіо (Японія). У командному заліку Кубка світу молодіжна команда України посіла І-е, а доросла – ІІ-е місце.

Першою з пердставників національної збірної на спортивний поміст залу Radisson Blu виїхала вихованка тренера Валерія Дружиновича, представниця Ковельського відділення ОДЮСШІ Ксенія Токар. У ваговій категорії до 41 кг серед спортсменок до 20 років 18-річна Ксенія посіла І місце.

25 лютого 2020 в Ковелі урочисто зустріли чемпіонку першості світу Ксенію Токар представники місцевої влади, рідні, друзі. Заступник міського голови Ігор Прокопів привітав дівчину з перемогою. Він відзначив, що ковельчани пишаються землячкою.

За матеріалом Волинь

Залишити відповідь