Чемпіон долучився до волонтерської акції

«Знайомтеся, це — Стас Здробилко Майстер спорту міжнародного класу з пауерлітфтингу та чемпіон Європи серед юніорів 2018 року, який взяв участь у проекті «ОДНА КРОВ» Національного Корпусу. Якщо ти хочеш врятувати життя, то не барися й долучайся до нашого проекту Одна Кров та допоможи іншим», – йдеться у дописі на сторінці«Національного Корпусу». Додамо, що Станислав є рекордсменом України у присіданні — 265 кг та у сумі триборства – 710 кілограмів.

Постраждалі, яким необхідна донорська кров, постійно потребують волонтерської допомоги. Метою проекту “Одна кров” є створення єдиної бази, учасники якої – добровільні донори, ентузіазм яких – це можливість вчасно допомогти врятувати чиєсь життя.

❣️ Проект "Одна Кров" об'єднує найкращих ❣️ Знайомтеся, це — Стас Здробилко Майстер спорту міжнародного класу з пауерлітфтингу та чемпіон Європи серед юніорів 2018 року, який взяв участь у проекті «ОДНА КРОВ» Національного Корпусу Якщо ти хочеш врятувати життя, то не барися й долучайся до нашого проекту Одна Кров та допоможи іншим. Бути донором — це просто і корисно ❣️ Долучайтесь!📱 Контактні дані проекту (telegram, viber): 096–987–08–81 (Наташа)#Національний_Корпус #Ковель #Волинь #Одна_Кров #донорство #Ми_однієї_крові

Publiée par Національний Корпус • Ковель sur Mercredi 3 octobre 2018

За матеріалом Район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *