Червоні вуса, борода і ірокез

ПроСВІТ, Новини
29/12/2020, Leave a comment

Андрій Приставко – інженер-програміст з Берестя каже, що активно брати участь в політичному житті країни він почав ще в 2011 році, коли вийшов на мовчазну акцію протесту. Тоді чоловік вперше опинився і в ізоляторі Ленінського райвідділу внутрішніх справ Берестя. Дев’ять років після цього Приставко був «кухонним опозиціонером», на вибори не ходив.

А минулої весни пішов волонтером у штаб кандидата в президенти Валерія Цепкало, разом з братом збирав підписи за його висунення не тільки в пікетах, а й по квартирах. Під час виборів цього року він був спостерігачем, потім не раз виходив на акції протесту, сім разів був затриманий.

 У жовтні, вийшовши з ізолятору після 15 діб арешту, Андрій Приставко пофарбував волосся і бороду в кольори білоруського національного прапора і тепер постійно знаходиться в стані одиночного пікету. З новою зачіскою їздив в Мінськ, там під час затримання йому зломали руку.

24 грудня Андрій  вийшов на одиночний пікет з прапором із зображенням герба «Погоня» навпроти відділення міліції в мікрорайоні Південний в Бересті. Два дні він провів у ІТТ, потім відбувся суд і справа була відправлена ​​на доопрацювання, чоловіка відпустили. А вранці 28 грудня його знову відвезли в суд, суддя суду Московського району Віра Філонік винесла рішення – покарати власника червоного ірокезу додатковими 15 добами адміністративного арешту, а прапор знищити.

За матеріалом Берестейська газета

Залишити відповідь