Через “зелений кордон” пройти не вдалось

ПроСВІТ, Новини
27/01/2020, Leave a comment

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконне переправлення 37-річний мешканцем Шацького району особи через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів.

37-річний чоловік, який мешкав в Шацькому районі  неподалік від кордону, пообіцяв громадянину України за 400 доларів переправити його у Білорусь позав обхід встановлених пунктів пропуску. Окрім того, він домовився з громадянином Білорусі про подальший супровід нелегала.

Операцію призначили на 24 листопада 2019 року – і все йшло за планом аж до того моменту, коли у лісі поблизу пункту пропуску «Піща» провідника та його клієнта затримали працівники Управління Служби безпеки України в Волинський області.

Чоловіка обвинувачують у вчиненні незаконного переправлення особи через державний кордон, вчинене з корисливих мотивів і невдовзі він постане перед судом. Такі дії згідно із санкцією ч.3 ст. 332 Кримінального кодексу України, караються позбавленням волі на строк від семи до дев’яти років із конфіскацією майна.

За матеріалом Шацьк.район

Залишити відповідь