Через Ольманські болота прокладають дорогу (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я, Новини
05/07/2018, 1 Comment

Ольманські болота

Ольманські болота мають статусом водно-болотних угідь міжнародного значення (Рамсарська територія) і є ключовим місцем для розселення перелітних птахів. Найбільший в Європі комплекс верхових, перехідних і низинних боліт (40% території) зберігся практично в первозданному вигляді до наших днів. Цей болотний масив здавна добре відомий науковцям світу, як частина Прип’ятських, Пинських, Рокитновських боліт. Назва походить від села в якому в 2015 році було 1216 жителів. Територія цього природного комплексу настільки велика, що одна частина його знаходиться в Білорусі, друга в Україні. По болоту проходить державний кордон. 

На території Білорусі знаходиться республіканський ландшафтний заказник «Ольманські болота». Флора і фауна місця включає в себе 687 видів рослин і 192 види тварин, серед яких близько 40 червонокнижних представників. Територія займає 94 219 га. 

На болоті будують дорогу?

Нині Столинська пересувна механізована колона вісім місяців, з кінця осені 2017 року, будує на Ольманських болотах «лісогосподарську автодорогу №3» від села Корми до річки Ствіга. Проект створювався на основі старого лісовозного шляху, що проходив по островам, проте плани змінилися, і насип ведуть по унікальним ландшафтам заказника.

Дорожнє полотно становить 20 метрів в ширину і три у висоту над поверхнею болота «по цілині» – безпосередньо через непорушні перехідний і верхове болото. В перспективі дорога завдасть непоправної шкоди гідрології місця і його біорізноманіттю. Дорога вже проходить углиб на два кілометри. В її полотні не встановлюють труби для того, щоб гідрологічний режим болота вирівнювався.

На думку екологіві, доцільність будівництва дороги, за допомогою якої збираються транспортувати ліс, не може бути обгрунтована ні економічно, ні екологічно.

Чи може вестись будівництво на природоохоронній території?

Директор громадської організації «Охорона птахів Батьківщини» Олександр Вінчевскій каже, що сам заказник охороняється становищем, в якому прописується режим поводження з ним.

« Якщо полювання дозволене – значить, дозволене, заборонене – значить, заборонене. Становищем заказника не заборонено будівництво доріг, а, отже, воно дозволено. Тобто його можна повністю пошматувати дорогами. Але коли писалося положення, ніхто не уявляв, у що це може вилитися, що тут будуть кошти і бажання будувати».

Ольманскі болота були частиною військового полігону, зараз вони належить Поліському лісгоспу. «Військовий лісгосп не був зацікавлений в експлуатації ресурсів. А Поліському лісгоспу ставиться завдання – в болоті є сухий ліс, а на островах – хороший для рубки. І заготовлювати його тут не заборонено, можна вести лісогосподарську діяльність. Щоб його добути і перевезти, зрозуміла справа, потрібні дороги. Зараз з’явилася програма «Лісові дороги», хороші кошти виділяються бюджетом, і як бачите, освоюються вони теж добре».

Друга причина – сезонні пожежі. « Білоруська частина Ольманскіх боліт не особливо населена, людей тут буває мало, тому що немає доріг. І журавлину тут населення особливо не заготовлює. В основному йдуть пожежі з України, тому що масив боліт транскордонний. Щоб цього не траплялося, капають ями і канали, дороги, щоб була можливість їздити і гасити. Але зоологи категорично проти цього, тому що пожежі – це менше зло, ніж вся ця штучна інфраструктура. За мільйони років існування болота, пожежі тут відбувалися постійно. Якщо прокопати торф, то можна буде виявити його сліди за різні періоди. З його наслідками природа може щось вдіяти, але не з насипаними дорогами і виритими каналами ».

До того ж, через болото проходить державний кордон, яку постійно пориваються зміцнювати.

«Коли тут будувався військовий полігон – білорусів виселили в Україну. І вони вважають це болото своїм. І часто ходять сюди, щоб збирати ягоди протягом сезону, причому нелегально. І через це теж ведеться мова про встановлення паркану та будівництві нової дороги ».

Якщо Мінприроди дозволило, значить можна не турбуватися?

Місцеві жителі двома руками за цю дорогу, бо так простіше за ягодами ходити, добиратися на машині в сусідню область і т.д.. А ось орнітологи дуже стурбовані:

«Ольмани найважливіша точка в Європі для великого подорлика – це глобально загрожений вид хижого птаха. Найближча популяція такого розміру живе біля Уралу. У нас близько 22-25 пар. І цей птах дуже чутливий до занепокоєння. Люди і дороги для нього означають фактично смерть, – пояснює директор «ОПБ». – Мінприроди не бачить проблеми, вони узаконили будівництво».

В Мінприроди кажуть, що скасувати будівництво можна тільки на двох підставах: якщо проект був змінений і зміни не проходили  оцінку впливу на навколишнє середовище, і якщо будівництво йде не за проектом.

За матеріалом Зелений портал

1 thought on “Через Ольманські болота прокладають дорогу (ВІДЕО)”

Залишити відповідь