Чистили річку, втопили два ескаватори (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, Новини
11/07/2021, Leave a comment

У жовтні 2020 року відбувся тендер на капітальний ремонт русла річки Турія в районі вулиці Сагайдачного у Ковелі.  Змагалися два суб’єкти господарювання. Приватне підприємство «МП Сантехмонтаж» (м. Нововолинськ) запропонувало виконати роботи за 449 980 грн, а ТОВ «Волиньбудтех» (м. Ковель) – за 450 000 грн. Отож, з різницею у 20 гривень перемогла нововолинська фірма.

Виконуючий обов’язки начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради Сергій Дудка в тойже день підписав 20 жовтня договір підряду з директором ПП «МП Сантехмонтаж» Анатолієм Коптюком, а 16 грудня між ними було підписано додаткову угоду про те, що договір діє до 31 грудня 2021 року, а в частині розрахунків – до повного виконання зобов’язань за цим договором.

У лютому в міський адміністрації повідомили, «як тільки дозволять погодні умови, роботи розпочнуться».  Проєктом передбачалося очищення річки спеціальним екскаватором – драглайном, який має ковш, що кріпиться до стріли і закидається на не один десяток метрів. Сам же драглайн мав розташовуватись на березі. По факту на минулому тижні під час роботи з очищення річки Турії, навпроти Транскордонного центру діалогу культур і стадіону «Локомотив», «пішли» у воду два екскаватори. 9 липня вранці утопленим залишався ще один екскаватор.

Нагадаємо в Любешові очисткою русла від водної рослинності займається амфібія Національного парку “Прип’ять-Стохід”.

За матеріалом Ковель-Медіа

Залишити відповідь