Члени громадської ради схвалили бюджет міста

ПроСВІТ, Новини
02/12/2019, 1 Comment

У Ковелі відбулося громадське слухання бюджету міста на 2020 рік. У ньому взяли участь члени громадської ради при міському голові, представники громадських організацій, молодіжного центру, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.Проєкт документа представляли міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступники Ігор Прокопів та Андрій Товстига.
 

Про головний кошторис міста розповіла начальниця фінансового управління Валентина Романчук. Загальний обсяг фінансового ресурсу міста на наступний рік –  591 мільйон гривень, основні призначення якого спрямовуються на освіту, охорону здоров’я, комунальну сферу.
  
Міський голова зупинився на бюджеті розвитку 2020 року. За попередніми підрахунками він становитиме понад 95 мільйонів гривень. Значні кошти заплановані на благоустрій та поліпшення інфраструктури. Зокрема, чималі кошти будуть спрямовані на будівництво стадіону на базі колишнього “Локомотиву”. Продовжать у Ковелі будувати дороги, водогони, прокладати мережі водовідведення та реконструкцію вуличного освітлення:  кошти передбачено запобігання та ліквідації наслідків підтоплення окремих територій міста; організації рятування людей на водних об’єктах міста ; проведення заходів по локалізації та ліквідації небезпечного виду рослин – борщівника Сосновського на окремих територіях міста; захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; поводження з безпритульними тваринами.  Зокрема на фінансування Програми поводження з безпритульними тваринами в місті Ковелі на 2020-2022 роки  передбачено понад 2 млн грн.
Також передбачені ремонтні роботи у закладах освіти, культури, спорту. Між іншим буде розширено комунальний заклад «Ковельський історичний музей».
У присутніх було ряд запитань та пропозицій до керівників міської влади. Після обговорення проєкту бюджету на 2020 рік представники громадськості схвалили його та рекомендували на затвердження сесії міської ради.
 
За матеріалом Ковельської міської ради
  • 1
    Поділитися

1 thought on “Члени громадської ради схвалили бюджет міста”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *