Чоловіки, які вполювали лосів, стануть перед судом

ПроСВІТ, На здоров'я
03/03/2019, Leave a comment

Нещодавно, ПроСВІТ повідомляв про резонансну справу про незаконне полювання на зубра. Тепер до суду підуть любителі полювання на лося.

Перші лосі ренатуралізувалися у Волинській області в 1963 році. З тої пори звір став звичайним жителем місцевих лісів. В Україні звір занесений до Червоної книги і полювання на нього заборонено.

Увечері 17 вересня 2017 року п’ятеро мешканців Любешівського району, перебуваючи урочища «Бучинська дача» у Любешівському районі, здійснили незаконно відстріли двох лосів. Заподіяну шкоду в Любешівській районній громадській організації Українського товариства мисливців та рибалок оцінили на суму 80 000 гривень.  Правоохоронці направили справу вбивства лосів на території Національного природного парку «Прип’ять-Стохід” до суду. Бракон’єрів із розчленованими вбитими тваринами затримали єгері та лісова охорона Любешівського лісомисливського господарства.

Які штрафи передбачені законодавстом за полювання на червонокнижного лося? Як ведеться боротьба з браконьєрством? Чи проводився облік червонокнижних тварин? 

Залишити відповідь