Чом одгородилися Городники?

Олексій, Новини
07/06/2017, 1 Comment

Села Стави і Городники в Каменецькому районі лижять на рузних боках річки Пульви, близько коло Буга. Як пирикрили аварійного моста через річку, то нивилики Городники оказалися одрізаними од бу́льших Став, де і школа, і пошта, і два магазіни, і дорога до Берестя.

Типе́ричка, шчоб машинию заїхати в Стави, то люди мусять по кєпськуй і  пильнуй дорози, якую нидавно трохи почистили грейдером, кілометри з три їхати, а по трошки ліпшуй гравійці, – то всі девить.

Пока шчо моста пирикрили, алі так, коб мужьня було пройти через його. І то добре, алі як то далій буде невідомо: ни в Каменці, ни в погранотряда, до якого, кажуть, односиться муст, гроши нима.

А шче в Городник стоїть церква, до якеї ходять всі Стави, тим і виходить, шчо села живуть як одне. Десь з кілометр за Городниками, в місці, якоє зовуть «Козє́нські» б’є з-пуд гори відома криниця. До єї за водою всьой рук приїжджяють люди, а на Водохрище, машини́ ідуть і в день і в нуч.

Хай там, що через той муст проходить роверовий маршрут «Следами прибужских тайн», а як же ж, не дай буг, їхати скоруй? Топіро, на моїх очах,  з розгону проїхала річку в бруд «Газель». Видно було, шчо пасажири ажно смиялися од такого екшену, алі то опасна справа, часом там, навить «Газікі» застрягають.

Коли на́йдуться гроши і шчось буде робитись невідомо, мниго людей каже, шчо то всьо розговори і ниц з того ни буде.

Добре і мниго написав, опубликовав відео, про тоє, шчо робиться в тих селах «Брестский курьер».

1 thought on “Чом одгородилися Городники?”

 1. Віктор Місіюк сказав:

  Маю 4 варіанти вирішення проблеми:
  1.На вибори, які пройдуть менш за 7 місяцюв, один з кандидатув обіцятиме новий муст.
  2.Кооператив Городницького мосту бере кредита на нового моста і ставить на вїздах автоматичні шлагбауми, які беруть гроші за проїзд.
  3.Інвестор отримує право збудувати на Пульві мініелектростанцію, а взамін обов’язується збудувати муст.
  4.На лугах коло Городник одкривається сафарі-парк, наплив туристів до якого звушує вирішувати питання доїзду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *