Чорний лісоруб спалив свій автомобіль

ПроСВІТ, Новини
04/05/2020, 1 Comment

На дорозі Цумань-Берестяне  у Ківерцівському район, де знаходиться Національний парк “Ківерцівська пуща” і чимало цінного лісу згорів автомобіль чорних лісорубів з краденим дубом. Подібний інцидент у Волинський області стався вперше.

«Працівники державної лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ» під час патрулювання помітили автомобіль з єврономерами. Підозри підтвердилися – машина була завантажена дубовими колодками. Її затримали. Лісопорушники вже традиційно покинули автівку і втекли.Та за кілька хвилин повернулися на іншому автомобілі. Один із лісопорушників у балаклаві, очевидно намагаючись знищити докази, підпалив затриманий автомобіль.

 

Щоправда, лісівники встигли зафіксували і момент, коли він погрожував лісовій охороні, і коли палив автомобіль з дубовими колодками. Встановлено, що лісопорушник, який підпалив автомобіль, – житель селища Цумань, котрий неодноразовово був затриманий за самовільну порубку та крадіжку дубів. Цього разу лісопорушники «напрацювали» на кілька статей і адміністративного, і кримінального кодексів України. Спочатку вони порушили «Правила пожежної безпеки в лісах України», заїхавши до лісу, при цьому пошкодивши замок на шлагбаумі при в’їзді на лісову дорогу. Самовільною порубкою у Горинському лісництві ДП «Цуманське ЛГ» завдали шкоди на 68 тис. грн.  А завершили свій «кримінальний список дня» спалюванням автівки та погрозами в бік працівників державної лісової охорони. Сподіваємося, тепер знахабнілі дубокради відповідатимуть за всіма статтями» – повідомила прессекретар Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства Світлана Думська.

Лісівники відзняли все на відео. Про факт повідомили поліцію. На кадрах видно, що за розмірами дуб був відбірний.

За матеріалом Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства

1 thought on “Чорний лісоруб спалив свій автомобіль”

Залишити відповідь