Шахрай видавав себе за мебляра

ПроСВІТ, Новини
18/10/2020, Leave a comment

33-річний житель Берестя з січня 2018 року по червень 2019 року укладав від свого імені та імені своєї матері договори на надання послуг з ремонту м’яких меблів, вказуючи в них відомості про реєстрацію в якості індивідуального підприємця. На момент укладення договорів як індивідуальний підприємець він зареєстрований не був. Чоловік отримував від замовників кошти в якості передоплати, покладені на себе обов’язки не виконував. На вимоги потерпілих про повернення грошей або виконанні робіт в термін, чоловік повідомляв про проблеми з постачальниками або переставав виходити на зв’язок.

24 січня 2018 року чоловік отримав в якості передоплати за послуги з ремонту м’яких меблів гроші в сумі понад 700 рублів від Кобринської спеціальної загальноосвітньої школи. Роботи чоловік не виконав, гроші не повернув, а розібрану меблі працівники школи самостійно забрали з його майстерні, коли він перестав відповідати на телефонні дзвінки.

Після неодноразових спроб повернути свої гроші потерпілі стали звертатися з заявами до правоохоронних органів. В ході розслідування встановлено п’ять епізодів протиправних дій обвинуваченого, в результаті здійснення яких він заволодів грошовими коштами в сумі понад 2 тисячі рублів.

За матеріалом БелТА

 

Залишити відповідь