Шахрай “задав в оренду” неіснуючий будинок на Світязі

ПроСВІТ, Новини
13/09/2017, Leave a comment

Луцька місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 35-річним лучанином низки шахрайств.
Раніше вже судимий за такі ж злочини лучанин у листопаді 2016 року, пообіцявши продати диван, але не маючи наміру його продавати, узяв із потенційного покупця завдаток у сумі 820 гривень та витратив гроші на власні потреби. 
У січні 2017 року він розмістив на сайті OLX оголошення про продаж мобільного телефона за гарною ціною та попрохав громадянина здійснити передоплату у сумі 1500 грнивень на банківську картку, пообіцявши після цього надіслати товар. Звісно, після одержання коштів продавець зник, а покупець лишився без гаджета.

В січні 2017 року через сайти оголошень зловмисник 5 разів продавав неіснуючі бігові доріжки, одержував від потенційних покупців завдаток від 500 до 3500 грнивень та зникав.

У травні він ще раз у такий же спосіб “продав” мобільний телефон, ошукавши громадянина на 4 тис. грн., а вже у червні почав “здавати в оренду” неіснуючий будинок на озері Світязь та одержав від двох довірливих громадян по 600 гривень.

Усього своїми шахрайськими діями чоловік завдав своїм жертвам матеріальної шкоди на понад 14 тисяч гривень.

Невдовзі злочинець постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *