Швидкий потяг змушений був зупинитися практично на годину

ПроСВІТ, Новини
01/03/2021, Leave a comment

28 лютого ранковий “Штадлер” Бересть-Мінськ приблизно о 7.25 зупинився. Пасажирів повідомили, що локомотив зіткнувся з лосем. Вимушена зупинка склала близько 50 хвилин.

Цей поїзд йде без зупинок, – розповіла журналістам одна з пасажирок. – Я їхала у другому вагоні. Приблизно о 7.25 ми з іншими пасажирами відчули поштовх, а потім почули скрегіт. Склад зупинився. За рухом співробітників ми зрозуміли, що щось трапилося.

Про те, що саме сталося вони дізналися не відразу.

Трохи пізніше один із співробітників (думаю, це був машиніст) особисто підійшов до кожного пасажира, запитав чи їде людина тільки до Мінська або далі. У разі, якщо у кого-то пересадка, машиніст хотів записати дані людини, щоб допомогти вирішити питання з квитками, – описала свідок. – Тоді у нього і запитали: «А що сталося?» Він розповів, що під поїзд потрапив лось.

У прес-службі залізниці підтвердили, що вранці на 978-му кілометрі перегону Бронная Гора – Косово Поліське стався наїзд на дику тварину.

Було застосовано екстрене гальмування, але уникнути зіткнення не вдалося, – пояснили в прес-службі. – Локомотивна бригада самостійно усунула наслідки. Затримка поїзда склала 49 хвилин. Залізниця приносить вибачення пасажирам і зустрічаючим за тимчасово заподіяні незручності.

Трагічний випадок добре характеризує ситуацію в сфері екологічних заходів. На Берестейщини, як на автомобільній трасі Е40 і на залізниці міжнародного значення нема жодного екологічного коридору, місця можливого виходу тварин не вигороджені.

За матеріалом tut.by

Залишити відповідь