Школа гостинності

ПроСВІТ, На здоров'я
09/10/2019, 1 Comment

В жовтні для керівників і співробітників готелів і готельних комплексів почнеться цикл семінарів “Школа гостинності”. Перше заняття відбудеться в обласному центрі 18 жовтня. Його планують відвідати близько 40 учасників. 

“Робиться це для того, щоб підняти рівень сервісу, налаштувати персонал для прийому зростаючого потоку туристів …”, – зазначив завідувач сектором туризму управління спорту та туризму Берестейського облвиконкому Денис Никитюк. – Також опрацьовуємо питання про створення єдиного готельного бренду Брестської області “.

Зайняття будуть присвячені питанням збільшення продажів в готелях і організаціях громадського харчування, маркетингу готельного продукту, підвищення лояльності гостей і якості обслуговування, нововведень у законодавстві та безпеки постояльців. 

У Берестейській області налічується 87 засобів розміщення – готелів, хостелів та туркомплексів місткістю понад 5 тис. місць. У стадії будівництва знаходяться понад 20 інфраструктурних об’єктів для сфери туризму. У першому півріччі поточного року в готелях області зупинилися близько 150 тис. туристів. 

 

  • 4
    Поширили:

1 thought on “Школа гостинності”

  1. roza сказав:

    Хорошая статья

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *