Шлюз зможе приймати сучасни річкові теплоходи

ПроСВІТ, Новини
07/09/2020, Leave a comment

Республіканське унітарне експлуатаційно-будівельне підприємство “Дніпро-Бузький водний шлях” приступило до реконструкції Гідровузла №2 “Переруб” восени 2019 року. Після завершення робіт судноплавний шлюз об’єкта гідровузла зможе пропускати склад з суден довжиною до 110 м і шириною до 12,5 м, шлюзування буде повністю автоматизовано.

Необхідність реконструювати гідровузол обумовлена ​​незадовільним технічним станом несучих дерев’яних конструкцій шлюзу, побудованого ще в 1939 році. Були потрібні значні витрати на підтримку його працездатності. В Міністерстві транспорту і комунікацій кажуть, що після реконструкції шлюз буде непізнати: “Об’єкт буде відповідати сучасним вимогам і дозволить забезпечити безпечні умови для судноплавства“. Шлюз введуть в експлуатацію у 2022 році.

Проект реалізується відповідно до Державної програми розвитку транспортного комплексу Білорусі на 2016-2020 роки. “Сприятлива погода (відсутність зимових заморозків) дозволила виконувати реконструкцію гідровузла” перерубати “з випередженням графіка не менше ніж на 25%. Станом на серпень 2020 року готовність об’єкта – 40%. Повноцінний введення в експлуатацію передбачається у 2022 році“, – сказали в Міністерстві транспорту і комунікацій.

За матеріалом БелТА

 

Залишити відповідь