Штормак: дизель зупинився, пам’ятик лишився без руки

Віктор Місіюк, Новини
02/07/2019, Leave a comment

Недавній штормак, як в регіоні називають бурю з штормовим вітром, покинув по собі чимало слідів. 1 липня 2019 року сильний вітер, пісок і, місцями, град супроводжувались шквалами вітру 15-20 метрів за секунду.Світлина від Зарічненська газета "Полісся". За данимии республіканського унітарного підприємства “Берестьенерго” електропостачання порушено в Пинському, Дорогичинському,  Яновському, Івацевицькому і Барановицькому районах Берестейської області. 

Часово відключено 92 лінія електропередачі 10 кВ, 1191 трансформаторна підстанція, 200 населених пунктів і 50 ферм. 

За даними  “Рівнеобленерго” через буревій обірвано повітряні лінії електромережі в Зарічненському, Дубровицькому, Рокитнівському і частково Костопільському районах Рівненської області. Знеструмленио 14 ліній 10 кВ, 4 лінії 35 кВ. Без електропостачання залишились 35 населених пунктів. 

Фото: vk.com/zellopinskПовалені дерева зупинили рух дезеля на лінії Лунинець-Кобринь, перекрили повіністю або частково рух на автомобільних дорогах. Завали утворилися на дорозі Пинськ-Дубой, Голиці-Ревятичи.

В Янові постраждав пам’ятник художнику Наполеону Орді. В нього вирвало ліву руку. Про удар стихії на вулицях міста нагадують вирвані ліхтарі і погнуті рекламні щити. В кількох населених пунктах постраждали будівлі. Вітром зривало або попробивало шифер. В Дорогичині знесло літнє кафе.фото - ФейсбукПроламані і повалені паркани. Постраждали припарковані поблизу машини.В різних місцях автомобілі опинилися під поваленими деревами, потрощеними гілками.В Бересті, Зарічному і іншиз місцях з хмарою,  з сильним вітром, без дощу, насунула піщана буря. «От вам і вирізані ліси!» – коментують користувачі соцмереж.Світлина від Зарічненська газета "Полісся".Після тривалої спеки в різних місцях пройшов рясний дощ. В Дорогичинському і Пинському районах випав град.

Фото: vk.com/publicdrogichin

В соцмережах з’явилося відео дощу з градом в селі Кончиці Пинського району.

На відео з Кобринського району кадри з піщаною бурею. 

 
 

 

Залишити відповідь