Шукали цілу ніч

ПроСВІТ, Новини
19/06/2020, Leave a comment

Близько 30 людей, в тому числі рятувальники, співробітники міліції зі службовим собакою всю ніч шукали жительку села Березовичі Пинського району 1944 року народження. Випадок стався 17 червня. Пенсіонерка йшла на автобусну зупинку через ліс і втратила орієнтир про що рятувальники дізнались близько 23:00.

Керівник пошуково-рятувальної групи по мобільному зв’язку намагався з’ясувати місце розташування жінки. Однак вона постійно плуталася в інформації. Сектор пошуку вдалося звузити завдяки сигналам супутникового зв’язку. Серед пошукової групи був також син жінки.

Жінка по телефону сказала, що страждає на цукровий діабет, замерзає і погано себе почуває. Повідомила, що знаходиться в лісі біля двох повалених дерев. Вона чула сигнали гучномовного пристрою нашої техніки, проте пояснила, що у неї немає сил відгукнутися. На тлі погіршення самопочуття жінка повідомляла недостовірну інформацію, в тому числі і про те, що їде в автобусі, в той час як сама перебувала в лісі. Все це збивало пошуки, проте вони не припинялися. За час рятувальної операції було пройдено на мотовсюдихід і пішки близько 50 км лісових стежок, доріг, самого лісу і ділянок уздовж меліоративних каналів“, – прокоментував ситуацію начальник пошуково-рятувальної групи Пинського центру Республіканського загону спеціального призначення Міністерства надзвичайних ситуацій Богдан Перемібеда.

О 8.34 пенсіонерку виявили в районі села Молотковичі, приблизно в 6 км від автобусної зупинки. Жінці надали їй першу медичну допомогу і передали бригаді швидкої для госпіталізаціі. Вся необхідна медична допомога була надана на догоспітальному етапі.

Первинний огляд і збір анамнезу підтвердили попередні побоювання щодо стану її здоров’я. Так, ще в процесі проведення пошуково-рятувальних робіт, при спілкуванні по телефону жінка виявляла ознаки, відповідні розвитку захворювання, що загрожує життю і здоров’ю”, – росповів начальник медичної служби Пинського центру Республіканського відділу спеціального призначення Олексій Панько.

За матеріалом Берестейського обласного управління Міністерства надзвичайних ситуацій

Залишити відповідь