Шість наркодилерів 71 рік ув’язнення

Віктор Місіюк, Новини
23/11/2021, Leave a comment

У суді Московського району Берестя ухвалили вирок у кримінальній справі про незаконний обіг особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин. Обвинуваченими у кримінальній справі проходили шестеро людей. Усі вони тією чи іншою мірою брали участь у діяльності інтернет-магазинів, які займалися незаконним збутом психотропів та наркотиків. Керував групою оператор інтернет-магазинів. Також як закладник він розміщував наркотичні засоби та психотропні речовини у схованках на території Береста. Таким чином він збув трьом громадянам близько 0,5 г речовини, що містить метадон, у результаті споживання якого один із них помер.

П’ятеро фігурантів, діючи за вказівкою куратора, розфасовували психотропи та наркотики на дрібні партії, перевозили до різних населених пунктів та залишали у схованках, повідомляючи географічні координати адміністратору інтернет-магазину, який надавав їх покупцям.

Суд визнав керівника організованої злочинної групи винним. Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років із відбуванням у виправній колонії в умовах посиленого режиму зі штрафом у у сумі 8,7 тисяч рублів. Одного фігуранта суд засудив до 12 років позбавлення волі зі штрафом у 5,8 тисяч рублів. Четверо їхніх спільників засуджено до 11 років позбавлення волі у виправній колонії посиленого режиму. Вони також зобов’язані сплатити штраф у розмірі 5,8 тисяч рублів.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь