Що в небі гуло

ПроСВІТ, Новини
24/09/2020, Leave a comment

“Переходимо до виконання авіаційних ударів з метою ліквідації незаконних збройних формувань умовного противника, а також до патрульного супроводу літаків транспортної авіації, які здійснюють висадку десанту в заданому районі “, – так прокоментував активну фазу другого етапу білорусько-російських навчання “Слов’янське братство – 2020” командувач Військово-повітряними силами і військами протиповітряної оборони Збройних Сил генерал-майор Ігор Голуб.

Пару російських стратегічних бомбардувальників Ту-160 в супроводжувала пара білоруських винищувачів Су-30. Ракетоносці завдали удару по цілях на 210-му авіаційному полігоні, який находиться на межі Пружанського і Березовського районів. Одночасно в повітрі знаходилися вертольоти армійської авіації, які спільно з підрозділами сил спеціальних операцій і Повітряно-десантних військ Росії виконували завдання авіаційної підтримки при ліквідації диверсійно-розвідувальних груп умовного противника на полігоні Берестейський.

З російської сторони було задіяно більше 900 чоловік і близько 100 одиниць техніки. Вібрації від вибухів відчувались навіть у віддалених частинах Берестя. Над містом пролітали російські транспортні літаки. “Літаки Іл-76МД військово-транспортної авіації військово-космічних сил Росії здійснили перекидання з території Росії і десантування парашутним способом на полігон Берестейський Республіки Білорусь батальйонно-тактичної групи Іванівського з’єднання повітряно-десантних військ Росії “, – повідомили у Міністерстві оборони Республіки Білорусь.

За матеріалом БелТА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *