Ягоза, кактус і патрулі

ПроСВІТ, Новини
03/01/2022, Leave a comment

Протяжність кордону України з Білоруссю в межах Волинської області – 215 кілометрів. На кордоні другий місяць облаштовують державний рубіж.

«Постійно відбуваються роботи по інженерному облаштуванню кордону. Уже значна частина обладнана сіткою «ягоза», також триваю роботи щодо інженерного облаштування», – зазначає речниця волинських прикордонників Маргарита Вершиніна. Додає: також на кордоні збільшилася щільність охорони за рахунок резервів та сил інших правоохоронних органів.

Уздовж кордону регулярно їздять патрулі. «Зараз ми знаходимося на підкріпленні підрозділу. Якщо буде загострення на якійсь ділянці чи правопорушення відбуваються – ми одразу сідаємо в авто і їдемо на кордон, відповідно до ситуації діємо», – каже військовослужбовець Іван Силка. Із собою учасники патрульної групи обов’язково мають автомат, два споряджених магазини, засоби зв’язку, кайданки і газовий балончик.

Пункт пропуску «Дольськ» з осені закритий. Без спецдозволу тут не проїхати, – розповів прикордонник Сергій Мельник. За чотири кілометри від пункту пропуску – кордон. На дорозі облаштували контрольний пост та встановили пристрій «кактус».

«Біля нас пункт пропуску «Махро», він зараз не працює, бо роблять його. На даний час у нас все тихо та спокійно», – каже прикордонник Сергій Мельник.

Місцеві стали пильнішими до чужих людей у селах, – каже заступник Любешівського селищного голови Володимир Сергійчук. З його слів, громада підтримує прикордонників. «Тиждень назад ми виділяли 50 тисяч на закупівлю бетонних стовпчиків, попередньо так само з селищного бюджету на придбання «ягози» і взагалі у нас в сільраді є програма підтримки прикордонного загону», – зазначив селищний голова.

За матеріалом Главком

Залишити відповідь