Як бабуся “керувала” будівельною фірмою

Фото: ru.torange.biz

Фінансова міліція Берестейщини зупинила роботу чергової брехливої фірми. Її нечесний дохід за сім місяців перевалив за 116 тисяч рублів. Порушено кримінальну справу.

Столичне закрите акціонерне товариство на папері надавало будівельно-ремонтні послуги юридичним особам. Насправді фірма допомагала своїм «представникам» переводити гроші. Наприклад, берестянин користувався реквізитами товариства для участі в тендерах на будівельних об’єктах в Пружанському і Малоритському районах. Вартість робіт він спеціально занижував, щоб гарантовано виграти торги. Потім лжепідприємець наймав шабашників. Видавав зарплату в конвертах. Тобто, не сплачував податки, відрахування у Фонд соціального захисту населення, на тому і ґрунтувалися привабливі розцінки.

За сім місяців берестянин зробив ремонт у трьох школах і двох будівлях системи ЖКГ. Тим часом офіційний керівник фірми навіть не підозрювала про дії своїх підлеглих.

А формально генеральним директором підприємства була бабуся 1942 року народження, але яку-небудь діяльність від імені товариства вона не вела.

Максимальне покарання за незаконну підприємницьку діяльність, пов’язану з отриманням доходу в особливо великому розмірі, – позбавлення волі на п’ять років. Можливо, зі штрафом і позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю.

За матеріалом: СБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *