Як підробляють бренд молочної країни

Бренд «Шацьке масло» давно радує волинських гурманів якісним натуральним продуктом. Популярність призводить до того, що вершкове масло виробництва ТзОВ «Шацький молокозавод» підробляють найчастіше.

Директор «Шацького молокозаводу» Михайло Поліщук бачив підробки на власні очі: «Місяць тому я був у Ковелі на місцевому ринку, і був дуже здивований, коли на одному з прилавків побачив 25-кілограмовий шматок молочного продукту з етикеткою «Шацьке масло». Без ящика, загорнуте в целофан і значно дешевше за свою реальну ціну. Продавець походження фальсифікату не пояснив, а в оправдання сказав: «Нічого не знаю, мені таке привозять».

У Нововолинську шацьке масло продавали за … 80 гривень за кілограм, при тому, що його вартість на молокозаводі була в той час значно вищою. На запитання покупця: «Чому так дешево?» продавець відповів: «Шацьк уже почав виробляти спред». Покупця така відповідь не влаштувала, він викликав працівників ринку і почав вимагати відповідні документи на масло. В результаті жодного з них продавець не показав, оскільки реалізовував не натуральний продукт, а фальсифікат. 

Справжнє вершкове масло – будівельний матеріал тіла і мозку. Його замінники  шкідливі для організму пальмова олія, трансжири, які містять холестерин і є дешевшими за молоко у декілька разів. Це барвники, емульгатори та ароматизатори, що надають фальсифікату запаху і вигляду звичайного масла. Фахівці кажуть, що надмірне вживання такого продукту може призвести до цукрового діабету, проблем з судинами і серцем, безпліддя, хвороби Альцгеймера і навіть онкології. Масло повинне бути загорнуте в пергамент і в жодному разі не в целофан.

Щоб не потрапити не гачок шахраїв, відрізняти масло від спреду, Михайло Михайлович радить орієнтуватися на ціну продукту – не може масло із натурального молока коштувати 80 чи 120 гривень, на сьогодні його вартість на заводі 150 гривень за кілограм. По-друге, слід купувати масло лише в постійних торгових точках: «Шацьке масло раджу купувати в шацьких магазинах, у магазині молокозаводу і в м’ясному павільйоні на Шацькому ринку. Також наш продукт реалізовується в мережі магазинів «Наш край» та одним із підприємців Луцька. Що продають на ринках області під брендом «Шацьке масло» – я не знаю».

За матеріалом Бізнес.район

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *