Ярослав Карпук у фіналі проекту “Голос.Діти” (ВІДЕО)

Його виконання можна слухати безмежно: настільки він має сильний голос, від  якого отримуєш неймовірне задоволення  і гордість. Коли почула вперше, як він співає Гімн України, коли Ярослав навчався ще у четвертому класі, тоді й не думала про те, що за декілька років отой маленький чорнявий хлопчик стоятиме не на порозі школи, а підкорюватиме головну  сцену  країни.

Його голос зачаровує. Судді спочатку не повірили, що співає дитина: 13-річний Ярослав зумів  феєрично розвернути всі крісла на вокальному шоу. А ще виступ школяра потрапив до трендів YouTube. Відео вже переглянули понад 850 тисяч користувачів мережі.

Пізніше дев’ятикласник у вокальних боях, який транслювали 23 червня, заспівав пісню «Гуцулка Ксеня» разом з Ліаною Андреасян і Надією Верховською.

«Це виглядало, як доросле тріо. Заспівано дуже чисто. Я в захваті. Це був театр», – прокоментувала виступ Джамала.

30 червня кожен наставник повинен був обрати тільки двох найсильніших своїх вокалістів. Першим на сцену вийшов підопічний Дзідзьо Ярослав Карпук із піснею «Два кольори». І зірковий тренер одразу запросив виконавця у суперфінал. 

«Ця пісня мене дуже зачепила. Я страшенно люблю свою маму. Коли помер мій батько й мама залишилась сама з двома дітьми, вона мусила поїхати на заробітки. Я пережив таку самотність. Я не розумів, чому в усіх дітей є мами, а в мене нема. Ярославе, ти в мене винятковий. Йди, готуйся до фіналу», – сказав тренер.

У залі підтримувала Ярослава його мама, яка не могла стримати сліз під час його виконання. “Мамо, дуже дякуємо вам за виховання такого сина“, – не стримували емоцій судді. 

А  я пригадала нашу останню з Ярославом розмову, коли він  сказав такі  слова: «Прагну, звичайно, творити хорошу музику, але цілком усвідомлюю, що для цього треба багато працювати. І важливо мати не лише талант, а й удачу». По-моєму, Ярославе, удача тобі  усміхнулася!


За матеріалом Волинь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *