Інвестор планує розливати молдавські вина

ПроСВІТ, На здоров'я
16/09/2020, Leave a comment

На одній з виставок в Мінську берестейская делегація познайомилася з керівництвом групи компаній з Молдови, яка виробляє винну продукцію. Тоді ми обговорювали можливість розміщення виробництва в Бересті, – розповів перший заступник голови Берестейського міськвиконкому Вадим Кравчук. – На минулому Дні міста в Гомелі молдавські партнери підтвердили свої наміри щодо вкладення капіталу в відкриття свого представництва в Бересті “.

Молдавського інвестора зацікавила логістична привабливість Берестя, особливо західний напрямок. Місто готове надати відповідну для розміщення виробництва майданчик, в тому числі на території вільної економічної зони. Інвестор пропонує встановити лінію розливу молдовських вин. Також йому потрібні складські приміщення для зберігання тари і готової продукції. На виробництві може бути створено не менше 25 робочих мест.

У міському центрі нерухомості є близько 10 тис. Кв.м, що підходять для розміщення виробництв. На вільних майданчиках знаходяться будівлі і споруди, підведені комунікації. Розраховуємо в цьому році вирішити всі організаційні питання. Спробуємо зробити так, щоб в 2021 році підприємство вже почало працювати“, – зазначив перший заступник голови міськвиконкому.

За матеріалом БелТА

 

Залишити відповідь