Інспектори випусти кілька сотень кілограмів незаконно пійманої риби

ПроСВІТ, На здоров'я
29/04/2021, Leave a comment

Озеро Спорівське озеро – унікальна водойма, що становить єдиний природний комплекс з місцевими болотами і річкою Ясельдою. Умови для нересту тут відмінні – багато донної рослинності, затишних місць і добре прогріта вода, адже при великій площі (1140 га) середня глибина водойми становить всього 1, 4 м. Зараз в озері активно нереститься лящ – цим поспішають скористатися браконьєри“, – кажуть в Державній інспекції охорони тваринного і рослинного світу.

Знаючи ситуацію, інспектори провели на Спорівському озеро масштабний рейд, в якому брало участь кілька екіпажів з обласної та міжрайонних інспекцій Берестейської області. “Інспектори прочесали озеро спеціальними знаряддями і витягли з води 16 сіток загальною довжиною понад кілометр. При цьому випустили у водойму десятки особин добірної риби. За візуальними оцінками, браконьєрський вилов склав не менше 300 кг“, – кажуть у відомстві.
На весь період нерестової заборони озеро Спорівське озеро залишиться під пильним контролем інспекції.

За незаконно виловлену рибу в період нересту порушникам доведеться відшкодовувати шкоду за потрійним таксами. Наприклад, кожна особина ляща обійдеться в 9 базових величин (261 рубль). А якщо збиток досягне 100 базових величин, може бути порушено кримінальну справу“, – додали в природоохоронці.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь