Інтерактивна карта криниць Берестейської області

На засіданні колегії Державного комітету з майна презентували карту джерел Берестейської області. Берестейське агентство з державної реєстрації та земельного кадастру за своєю ініціативою зібрало інформацію про наявні на території області джерелах і надало матеріали в Національне кадастрове агентство. Днями новий шар про джерелах регіону з’явився на публічній кадастровій карті. На ній нанесені 68 джерел – з описом місця розташування і стану, зазначенням точних координат.

Найбільше їх в Каменецькому і Барановицькому районах – 17 і 15 відповідно. У Пинському районі 9 джерел, в Берестейському – 5, по 4 – в Ляховицькому і Столинському районах, в Пружанському – 3, по два – в Ганцевицькому, Дорогичинському і Івацевицькому районах, по одному – в Кобринському, Малоритському, Лунинецькому, Березівському та Яновському районах .

“У Рік малої батьківщини нам хотілося зробити щось таке, щоб пробудити інтерес молодого покоління до своєї землі. Земля і вода дають нам життя – так народилася ідея. Ми об’їхали Берестейську область, запросили в райвиконкомах, сільських радах офіційні відомості про джерела і криниці, зробили їх опис з фотографіями, за допомогою GPS-приймачів провели зйомку координат. В інтернеті є два ресурси про джерелах Білорусі, які створені ентузіастами, але там багато помилок – в місці розташування, назвах. Ми вирішили систематизувати інформацію. Крім того, упорядкували територію у кількох джерел “, – розповів директор берестейського агентства Василь Холодцов. Голова Держкоммайна Андрій Гаєв закликав структурні підприємства інших областей наслідувати їхній приклад. “Дійсно, у кожного з нас свій куточок малої батьківщини. Дуже важливо показати приклад, взяти шефство над якимось джерелом. За нами підуть інші “.

За матеріалом БелТА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *