В національному парку палили браконьєрські знаряддя

ПроСВІТ, На здоров'я
17/02/2019, Leave a comment

У національному природному парку «Прип’ять-Стохід» працювала комісія для оцінки та знищення браконьєрських знарядь, вилучених упродовж 2018 року.Світлина від National Park "Prypiat-Stokhid".

Протягом року працівники парку провели 126 природоохоронних рейдів, під час яких вилучили, описали та передали на склад для зберігання 337 безгосподарських рибальських сіток загальною довжиною 13285 метрів, 31 ятера, 12 жерлиць, острогу та раколовку. Світлина від National Park "Prypiat-Stokhid".Служба охорони склала 29 адміністративних протоколів за порушення вимог природоохоронного законодавства. Зокрема, за грубе порушення правил рибальства – 14 , за засмічення території – 2, за перебування на березі водойми із рибальськими сітками – 4, за незаконну рубку деревини – 1, за перебування на березі водойми із острогою – 1, за лов водних живих ресурсів з перевищенням кількості гачків – 2, за незаконне полювання – 5. Ð¡Ð²Ñ–тлина від National Park "Prypiat-Stokhid".

Комісія провела оцінку безгосподарських знарядь вилову риби та знарядь здобуття парнокопитних, хутрових та прийшла до висновку про те, що дані знаряддя не підлягають реалізації. Всі без господарські знаряддя були знищені шляхом спалювання.Світлина від National Park "Prypiat-Stokhid".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *