Оленів куплять у фермера в Литві

ПроСВІТ, На здоров'я
11/10/2019, Leave a comment

У Берестейській області налічується близько 6,5 тис. благородних оленів. У порівнянні з 2018 роком їх чисельність зросла на 20%. Найбільш часто олені зустрічаються в лісах Барановичського, Березовського, Пружанського, Каменецького, Івацевіцького, Берестейського районів.Берестейську державне виробниче державне лісогосподарське об’єднання і обласна організаційна структура Білоруського товариства мисливців і рибалок побудують в Берестейському і Кобринському районах вольєри для розведення благородних оленів. Закупівля і розведення копитних ведеться за державною програмою “Білоруський ліс” на 2016-2020 роки. Від Брестської області в цьому році конкурс виграли організації трьох районів – Ганцевицький і Кобринський лісгоспи, а також Брестська районна структура БТМР.

“Кобринський лісгосп вперше побудує вольєр, розмістить його в районі агромістечок Дивин. У фермерському господарстві в Литві придбають 37 оленів “, – розповів головний мисливствознавець Берестейського виробничого державного лісогосподарського об’єднання Ігор Артющик.

Берестейські мисливці також незабаром приступить до зведення вольєра. У лісовому масиві підібрана майданчик площею 8 га. Туди заселять 37 благородних оленів, придбаних в Мінській області. “Тварин доставимо до кінця року. У вольєрі вони зможуть годуватися самостійно. Також будемо підгодовувати їх грубими і соковитими кормами, обладнаємо поїлку“, – зазначив керівник Брестської обласної організаційної структури БТМР Володимир Юргель.

У вольєрах олені пробудуть від року до півтора років. Цього періоду досить, щоб отримати потомство. Потім стадо випустять в лісові угіддя.

За матеріалом БелТА

 

  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *