Досвідчений любитель тихого полювання

Віктор Місіюк, На здоров'я
26/10/2019, Leave a comment

Краянам давно відомо, що Зарічненщина славиться дарами лісу, проте такі трофеї, які знайшов на тихому полюванні 67-річний Володимир Андрійович Романович,  здивували навіть досвідчених грибників, через що і став він героєм соцмереж. 

Та й сам грибник дивується – мовляв, уперше на його віку бачить, щоб боровики у цю пору росли так щедро. А досвіду у нього таки не бракує. Захоплюється Володимир Андрійович тихим полюванням із самого дитинства – ліс полюбив, щойно зіпнувся на ноги.  А в дорослому віці ще й робота була пов’язана  із зеленими шатами, адже працював у лісництві.
Не стало перешкодою для тихого полювання навіть те, що підводить зір. Єдина відмінність – гриби й кошику тепер стали значно більші за розміром.

За сприятливої пори із села Муравин, яке адміністративно тепер є частиною Зарічного, дід Володя, як його кличуть сусіди і знайомі,  вирушає ледве не щодня. І намотує у пошуках грибів багато кілометрів. Має, звісно ж, за багато років і свої секретні грибні місця, до яких почасти навіть добратися непросто. Приміром, нинішнього вівторка найбільші гриби знайшов у важкодоступній заболоченій місцині.


Захоплення Володимира Андрійовича поділяє й одна з його доньок.
До речі, односельчани знають діда Володю не лише як чудового грибника, а й і як добру та чуйну людину. Кажуть, що ніколи не відмовить у допомозі, завжди поставиться з розумінням і підтримає.

За матеріалом Вісті Рівненщини

  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *