Кількість тих, хто захворів з кожним днем зростає

Віктор Місіюк, На здоров'я
23/05/2020, Leave a comment

В Ковелі відбулось засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Йшлося про продовження карантину на території міста з метою запобігання поширенню коронавірусу.

Відповідно до  рішення  Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської ОДА та постанови Кабінету Міністрів від 20 травня №392 у Ковелі послаблювати заходи не будуть.

Як зазначив міський голова, поки немає для цього підстав, оскільки  кількість тих, хто захворів з кожним днем зростає.

Це підтвердили заступник генерального директора Ковельського міськрайонне територіального медичного об’єднання з дитинства та пологової допомоги Ольга Козачук та завідувачка Ковельським міськрайонним відділом державної установи “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України” Людмила Маляр.

Вони повідомили, що на сьогодні у Ковелі та Ковельському районі зареєстровано 148  випадків Covid-19, з яких 143 – у місті. Поки кількість тих, хто звертається, за допомогою не зменшується, а скоріше навпаки.

Разом з тим, ведеться епідеміологічне розслідування спалахів: на ВКФ «Ковель», де захворіло 13 працівників, серед прихожан церкви Архістратига Михаїла – 21 людина, по 2 випадки зареєстровано у місцевому Пенсійному фонді, на ПТМ «Ковельтепло», в медичному коледжі, поліції. Серед тих, хто занедужав – 24 медики, шестеро дітей.

На думку фахівців, поки не на часі послаблювати карантин, адже саме соціальні  контакти ведуть до зростання захворюваності.

«Отож у Ковелі ми ще не можемо відновлювати пасажирські перевезення, відкривати  дитячі садки. До другого етапу виходу з карантину наше місто не готове. Зараз важливо посилити відповідальність ковельчан, аби кожен дбав про свою безпеку та тих, хто поруч», – наголосив міський голова Олег Кіндер.

За інформацією Ковельської міської ради

Залишити відповідь