“Ми можемо запустити і третю зміну …”

Віктор Місіюк, На здоров'я
14/10/2020, Leave a comment
Відпрацьовані шини везуть в Пинськ з усієї Берестейської області. Площа заводу ТОВ «Екопродшина» невелика – всього 2,7 га.

Директор Володимир Голишак каже:

– У Білорусі є ще 3-4 заводу з переробки шин. Наприклад, обсяг шин в Берестейській області 5-6 тисяч тонн на рік. Ми можемо переробляти максимально до 3,5 тисячі тонн. Тільки в Білорусі 9 приватних підприємств, які закуповують гумову крихту для виробництва. Це набагато простіше і дешевше.

Колеса на завод привозять вантажівками ...

Завод ми побудували за 7 місяців, а дозвільну документацію отримували 1 рік і 2 місяці. У нас ліцензований вид діяльності, тому одну ліцензію ми отримували півроку. Все що пов’язано з екологією – все дуже складно, складно пройти весь цей цикл від початку до кінця. Після збору всіх документів, ми отримали ліцензію, але почати працювати змогли тільки після включення до реєстру переробників. Тобто 1 лютого 2019 роки ми зареєстрували підприємство і тільки 25 березня 2020 офіційно відкрилися. Весь цикл переробки шин обслуговує 5 осіб

– Чому з усіх міст області був обраний Пинськ?

– Одним із чинників: нам дуже підійшла територія, хоча спочатку розглядалися й інші варіанти. Незважаючи на те, що у нас забруднення від виробництва немає, але є певні вимоги – не менше 300 метрів від житлових будинків, окремий майданчик для збору шин і багато іншого.

Крихітка виходить 3 видів

Ініціатива створення нашого заводу виходила з боку концерну «Берестьмясомолпром». Це наш єдиний засновник. Позначилося й те, що Михайло Сірков – генеральний директор концерну сам уродженець Пинська і тривалий час працював в місті.

– Сировини для роботи заводу вистачає?

– На території заводу є спеціальний майданчик для зберігання шин. Зараз на ній зберігається понад 1.000 тонн шин. Наш завод уклав більше 400 договорів з юридичними особами по всій Берестейської області. Крім того, у нас 7 майданчиків: одна на заводі, 4 в місті і 2 в районі для збору шин від фізичних осіб. Будь-яка людина абсолютно безкоштовно може привезти і здати старі шини. Юридичні особи сплачують утилізаційний збір. Питання з сировиною ми вирішили і на даному етапі питання з шинами у нас не стоїть. Скажу більше, зараз розглядаємо питання про перехід співробітників на роботу в 2 зміни, тобто фактично завод буде працювати без вихідних.

– Основа підприємства – лінія з переробки шин в крихту. З відпрацьованих шин, ми отримуємо гумову крихту продукцію, за яку отримуємо в тому числі і експортну виручку. Перші 50 тонн нашої продукції купили в Литву за 11.000 євро. Зараз ми уклали дистриб’юторський договір з німцями, вийшли на нас представники Росії, які виявили бажання закуповувати більше 100 тонн крихти в місяць. Ми мобільні, якщо будемо бачити, що нам вигідно і продавати, і робити продукцію ми можемо запустити і третю зміну. У день завод переробляє понад 8 тонн шин.

З 700 кг шин на виході виходить 370-420 кілограм крихти різних фракцій

Сама крихта користується великим попитом. Вона використовується в дорожньому будівництві, при виробництві травмобезпечной плитки, гумових рулонних покриттів. Вона має найширше застосування. Вся Європа давно вже перейшла на такий вид покриття, але і у нас стали з’являтися травмобезпечна плитка або гумові покриття. Ми освоїли виробництво безшовного покриття. Його використовують на дитячих майданчиках, бігових доріжках, в фітнес-залах … .

Зараз ми почали використовувати її в нашому новому продукті – тваринницьких матах .

За матеріалом Медіа-Полісся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *