45-річний мешканець Берестя оголився перед міліціонерами – не хотів їхати в райвідділ

Суд Московського району Берестя оголосив вирок 45-річному жителю міста, який звинувачувався в хуліганстві.

Інцидент, за який чоловік постав перед судом, стався 6 квітня. Берестянин в стані сильного алкогольного сп’яніння перебував у залі букмекерської контори. Клієнт вів себе зухвало, і касир попросила наряд міліції вивести його з приміщення. Правоохоронці попросили чоловіка пройти за ними на вулицю. Засуджений обурився, але вийшов. На виході з букмекерської контори він оступився і вдарився головою. На прохання затриманого міліціонери викликали на місце швидку.

Прибулих медиків берестянин обматюкав, а потім, за показання свідка, став «щось ловити на стіні, хоча там нічого не було». Медики викликали на місце ще й швидку психіатричну допомогу. Прибулі фахівці встановили, що засуджений здоровий, а його метаморфози пояснили симуляцією.

Потім чоловік зняв штани і став ображати присутніх, демонструючи свої статеві органи. У такому вигляді він і повідомив міліціонерам, «що з ними до райвідділу не поїде».

Після цього чоловік заспокоївся і проїхав з міліцією. Стосовно затриманого порушили кримінальну справу за статтею «Хуліганство». «Суд Московського району Берестя визнав його винним і призначив покарання у вигляді 200 годин громадських робіт», — повідомила  помічник прокурора міста Берестя Марія Демкович.
Вирок вступив в законну силу.

Криниця: tut.by

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *