91-річний батюшка видужав (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, На здоров'я
08/05/2020, Leave a comment

У квітні з діагнозом «коронавірус» священик Василь Лесько потрапив до лікарні в Боровлянах, де провів 24 дня, з них сім – в реанімації і на апараті ШВЛ. Останнім часом він жив у Свято-Єлисаветинські монастирі і був госпіталізований з COVID-19 в лікарню. Зараз монастир закритий до середини травня, більш ніж 60 монахиням виставлений такий же діагноз, як отцю Василію, – коронавірус.

Лікарі не раз говорили: COVID-19 небезпечний для людей похилого віку, особливо якщо у них є хронічні захворювання. Рік тому батько Василь Лесько потрапив до лікарні із запаленням легенів, а ще не так давно йому замінили кардіостимулятор. Але батюшка в свій 91 рік зміг з усім впоратися і перемогти небеспечну хворобу.

Чи я бачив цей вiрус? Чи я його зустрічав? – чи то жартома, чи то всерйоз говорить пан-отець. – Мені ще важко говорити, вставати, добре, що додому привезли в Столинський район.

Фото: Альфред Мікус

Але не міг уже переносити цю лікарню, хотів приїхати додому, відпочити і залишитися живим на світі. Кали вліз у хату, здається, у рай божи вліз. Перехрестився, вклонився, лампадки горять, ікони висять, добре стало, – каже отець Василь.

6 травня ввечері священик повернувся в село Стахово Столинщину після довгої відсутності. Пізніше вона розкаже нам: переночувавши всього одну ніч вдома, батюшка відчув себе легше. Зараз йому потрібен спокій і догляд близьких.

Хоч мені 91, а мiльйoн пісень знаю на пам’ять. Зараз нема голосу, але раніше хороше співав, люди з усього світлу пiшуть мені падяки, бо чули, як співав у церкві. Знайдіть в своєму інтернеті «Отець Василь – Божий Волошка» і послухайте, як я співаю, – підказує батько Василь замітку про нього на сайті монастиря. Він і тепер може заспівати будь-яку пісню і через мить затягує пісню про Марію Магдалину.

Дай Бог ще пожити! – каже на прощання отець Василь.  

Співак Сяржук Доугушау з нагоди доброї новини виклав у соцмережі відеозапис на якому співає отець Василь.

Вельмі добрыя навіны – АЙЦА ВАСІЛЯ выпісалі з больніцы і ён ужо ў сваёй хаце ў Стахава!❤️Адчувае сябе добра, дочкі разам з ім.🙏 А мы тым часам вырашылі зрабіць падарунак для Айца Васіля: альбом яго ўнікальных запісаў.📀 У планах стварыць інтэрнэт выданне з аўдыё, відэа, фотаздымкамі, звесткамі пра яго жыццё і тэкстамі песень. Акрамя таго, мы выдадзім невялікі наклад сувенірных альбомаў з флэшкамі. Далучайцеся 🎁 https://molamola.by/campaigns/3276?tab=about

Publiée par Siarhei Douhushau sur Jeudi 7 mai 2020

За матеріалом Тут.бай

Залишити відповідь