EuroVelo-2 пройде через Пущу і Каменець

EuroVelo-2 один з 14 маршрутів, створених Європейською федерацією велосипедистів (ECF) по всій Європі. Основна мета проекту – розвиток мережі зручних, мальовничих і пізнавальних веломаршрутів. EuroVelo-2 має другу назву «Маршрут столиць», так як проходить через 6 столиць європейських держав. Стартує в ірландському місті Голуей, далі йде через територію Великобританії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Білорусі та закінчується в Москві. Загальна довжина маршруту – 5,5 тисячі кілометрів. З них по території Республіки Білорусь пройде близько 600. Планується, що мережа буде повністю готова до 2020 року. На території Республіки Білорусь маршрут починається на переході “Переров”. Далій йде пущею до дирекції НП “Біловезька пуща” і міста Каменець із славетним Каменецьким стовпом князя Володимира Васильковича. Потім через село Річиця йде до Шерешова. 

Розробкою EuroVelo-2 займається Мінське велосипедне суспільство в рамках проекту “Міське велорух в Білорусі”, який підтримує Європейський союз. Експерт розробки веломаршруту EuroVelo-2 Антон Архипенко , маршрут від кордону з Польщею до Любча вже офіційно узгоджений з усіма районними виконавчими комітетами і адміністрацією «Національного парку” Біловезька пуща “». Залишилося отримати дозвіл від дорожніх служб.

Для велосипедистів обрані самі безпечні та комфортні дороги для пересування. EuroVelo-2 побудований так, щоб його міг подолати велосипедист без спортивної підготовки.  Заблукати просто неможливо. Маршрут прокладений по найцікавіших історичних і природних місцях.

  • 10
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *