II Форум регіонів України та Білорусі проходить в Житомирі

Олекcій Шумер, Новини
04/10/2019, Leave a comment

II Форум регіонів України та Білорусі проходить 3-4 жовтня в українському Житомирі. Захід проводиться в різних форматах. Як очікується, участь у ньому візьмуть представники урядових і ділових кіл двох країн, керівництво місцевих органів влади, а також глави держав.

З самого ранку в центрі Житомира працює виставка великогабаритної техніки, де представлена ​​продукція білоруських і українських підприємств – всього 75 експонатів, включаючи новинки. Білоруська сторона представлена ​​15 виробниками, українська – десятьма.

По сусідству організовано ярмарок продукції і виробів декоративно-прикладного мистецтва Білорусі та України.

Свою продукцію представили понад 60 виробників з Білорусі та України. Тут можна знайти все: сувеніри та прикраси, м’ясну і молочну продукцію, напівфабрикати, солодощі, соки і вина, одяг, постільна білизна.
У програмі форума 3 жовтня чергове засідання двосторонньої консультативної ради ділового співробітництва, переговори між представниками українських та білоруських компаній, засідання спільної комісії з координації питань охорони та сталого використання транскордонних природоохоронних територій, екофорум.

У програмі форуму 3 жовтня чергове засідання двосторонньої консультативної ради ділового співробітництва, переговори між представниками українських та білоруських компаній, засідання спільної комісії з координації питань охорони та сталого використання транскордонних природоохоронних територій, екофорум.

Фахівці також обговорили проблемні питання взаємного товарообігу в частині використання ветеринарно-санітарних заходів, відбулася офіційна зустріч глав регіонів України та Білорусі з головою Житомирської обласної державної адміністрації, круглий стіл “Розвиток річкового судноплавства на річках Дніпро і Прип’ять”, форум і виставка високих технологій, робототехніки , мехатроніки і стартапів. На останньому заході тільки БДУ представила близько 20 розробок, включаючи макет університетського наносупутника.

Увечері в Житомирі відбувся концерт дружби за участю артистів та творчих колективів Білорусі та України.

Криниця: БЕЛТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *