VIII Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді

ПроСВІТ, На здоров'я
08/08/2021, Leave a comment

На базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу Рівненської АЕС «Біле озеро» відбувся однойменний VIII Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді.

Турнір з плавання «Біле озеро» проводиться за незмінної підтримки Рівненської АЕС та Первинної профспілкової організації НАЕК «Енергоатом» та по праву входить в топ кращих вітчизняних турнірів на відкритій воді. Цьогорічні змагання, присвячені 30-й річниці Незалежності України, зібрали 252 спортсмени та аматори із 18 українських міст 10 областей країни, а також США та Італії. Серед плавців чимало членів родин, друзів, колег, зокрема вперше пливли чотири учасники бойових дій у зоні проведення ООС. Постійними учасниками запливів є також працівники Рівненської АЕС.

Традиційно дводенний захід проходив на території РОК «Біле озеро», де учасники пропливали так звану «золоту» милю – 1650 метрів, вкладених у три нелегких кола. Дорослі та спортивна молодь змагалися у своїх вікових категоріях, серед «мастерс» та любителів, чоловіків та жінок. Наймолодшому учаснику виповнилося 9 років, тоді як найдосвідченішому плавцю, львів’янці Ніні Голуб – 79. У результаті черговий турнір визначив низку переможців у 49 категоріях. Всі фінішери отримали пам’ятні медалі заходу, а призерів нагороджено дипломами та цінними призами.

Головна суддя змагань – 105-разова чемпіонка України, учасниця трьох Олімпійських ігор, світова рекордсменка Ольга Береснєва відзначила якісну організацію цьогорічного турніру та його високий професійний рівень.

На думку віцепрезидента УПА «Мастерс» Руслана Фріауфа, щороку турнір «Біле озеро» – це поєднання спортивного драйву та повноцінного рекреаційного відпочинку: «Турнір «Біле озеро» – це справді унікальне явище серед спортивних плавальних івентів. Він вирізняється цілющою озерною водою, чудовою природою з лісовим масивом, що оточує озеро, неперевершеною атмосферою спортивного свята та дружніми зустрічами з колегами по плавецькому середовищу».

У задоволення проплив чергову милю «Білого озера» генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин, якого нагороджено ювілейною медаллю за відродження та розвиток України від Всеукраїнського об’єднання «Країна». «Турнір на відкритій воді «Біле озеро» на 1 милю – є єдиним подібним змаганням на Рівненщині, як і змагання РАЕС із крос-триатлону. Я вдячний всім, хто щороку долучається до наших спортивних заходів, тим самим зростає їхній статус. Разом ми поширюємо здоровий спосіб життя, а це здорові родини, колективи, країна», – прокоментував Павло Павлишин.

Рівненська АЕС запрошує усіх бажаючих на черговий спортивний івент – завершальний етап Кубка електростанції, триатлон «Energy Sprint Triathlon 2021», що відбудеться вже 15 серпня на Білому озері.

За матеріалом РАЕС

Залишити відповідь