Батько перетворився на гвалтівника

Віктор Місіюк, Новини
29/01/2021, Leave a comment

Поки дружина була на заробітках у Польщі, батько шістьох дітей, обіцяючи 13-річній доньці іграшки та одяг, вчиняв наругу над нею.

Ківерцівський районний суд встановив чотири випадки зґвалтування  неповнолітньої. Так, 2 серпня 2018 року близько опівночі на горищі господарського приміщення чоловік роздягнув доньку та, скориставшись тим, що вона не могла чинити належний опір, вступив з нею у статеві зносини. Через два місяці, 23 вересня, ґвалтівник повторив свої дії – він вступив у статеві зносини з дівчинкою поблизу дороги, яка сполучає села Котуш та Річниця в Камінь-Каширському районі. Ще два статевих акти сталися також без добровільної згоди дівчинки. 14 червня 2019 року батько зґвалтував доньку у власній спальній кімнаті, а 2 серпня – в нежитловому будинку.

У суді чоловік свою вину не визнав та зазначив, що в усіх чотирьох випадках він не ґвалтував доньку, а лише оголював її та торкався статевих органів, отримуючи при цьому задоволення. Також він вказав, що усі випадки статевих зносин відбувались за його ініціативи під приводом придбання особистих речей чи подарунків потерпілій, але без застосування будь-якого фізичного чи психологічного насильства, а також погроз. Свої дії ґвалтівник пояснив тим, що у такий спосіб хотів підготувати доньку до дорослого життя, а також знімав нервову напругу.

Зі слів обвинуваченого, 2 серпня 2019 року після вчинення сексуальних дій він відпустив дівчинку, а сам залишився в будинку. Натомість донька написала матері SMS, де про все розповіла. Жінка, прийшовши у будинок та з’ясувавши, що відбулося, викликала працівників поліції. Обвинувачений вказав, що під час перших трьох випадків дружина була на заробітках у Польщі.

Дівчинка, своє чергою, у суді розповіла, що все відбувалося так, як каже батько. Кожного разу він обіцяв купити їй гарний одяг, інші подарунки, а вона йому вірила, однак свої обіцянки той не завжди виконував. Матері не розповідала про це, бо було соромно. Та додала, що статевих актів з батьком не було. Вперше статевий акт у неї був з іншою особою, про яку розповідати не бажає. Раніше неповнолітня не заперечувала фактів зґвалтування.

Матір у суді зазначила, що перебуває у шлюбі з обвинуваченим. Про подію 2 серпня розповіла, що увечері отримала SMS від доньки, яка попросила терміново прийти до хати-пустки. В повідомленні неповнолітня писала, що більше так не може. Коли жінка прийшла на місце, то дівчинка розповіла їй, що батько торкався її руками, але як саме, не пояснила. Після цього вона повідомила поліцію про зґвалтування доньки батьком. Зі слів жінки, донька потім казала їй, що в суді змінить покази, бо нібито раніше говорила неправду.

Врахувавши всі зібрані докази, показання експертів та психологів, суд дійшов висновку, що чоловік винний, а його покази – це лише спосіб уникнути відповідальності. Ґвалтівнику призначили покарання у виді 13 років позбавлення волі.

За матеріалом Волинські новини

Залишити відповідь