Бійка зі співробітником ДАІ в Пинську (Відео)

ПроСВІТ, Новини
27/08/2018, Leave a comment

Дорожній інспектор застосував задушливий прийом, його противник втратив притомність. Подія трапилася днем ​​26 серпня в районі ринку «Зоряний» у Північному мікрорайоні. На що пролягає поруч вулиці Зоряною відвідувачі ринку і торговці паркують свої автомобілі, захаращуючи проїзд іншим учасникам руху.

Іноді припарковані з порушеннями автомобілі відвіз евакуатор, після чого порушник сплачує штраф, послуги евакуації і штрафстоянка.

Але в цей день щось пішло не так. Евакуатор з співробітником ДАІ прибув на місце порушення ПДР. Неправильно припаркований легковик почали готувати до евакуації. В цей час до міліціонера підійшов чоловік у камуфляжі і вудками за спиною.

За словами очевидців, це був не господар авто, чоловіка обурила ситуація і він попросив інспектора показати посвідчення, але отримав відмову. Словесна перепалка переросла в бійку, яку зняли на відео і опублікували на каналі zellopinskgai.

На відеозаписі видно, що пинчук, який підійшов першим, спробував вдарити працівника ДАІ, далі почалася бійка, інспектору прийшов на допомогу водій евакуатора. Але обурений громадянин не здавався, а спробував вирватися з захоплення. Правоохоронець утримував його за шию.

До місця конфлікту почали підтягуватися відвідувачі ринку, висловлювали обурення в бік інспектора і просили звільнити людину. На 4-й хвилині відео жінки намагалися послабити хватку міліціонера, а на 4.15 хвилині почулися крики «Убили». У цей час інспектора відштовхнули від його жертви.

За словами очевидців, чоловік, якого утримував співробітник, лежав без свідомості, і з його рота йшла кров. Розгублений інспектор намагався пройти до чоловіка, але його відштовхував натовп.

До місця події викликали швидку допомогу.

   

Криниця: Медиа-Полесье

Залишити відповідь