Більше третини ліжок перепрофільовані для хворих коронавірусом

ПроСВІТ, На здоров'я
16/10/2021, Leave a comment

В Берестейській області загальна кількість ліжок в стаціонарах регіону становить 13386 одиниць, з яких 5152 ліжка перепрофільовані для роботи з COVID-19. Тиждень тому повідомлялося, що для тих цілей використовується 3800 ліжок.

Стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19 і пневмонією у Берестейській області надає обласна клінічна лікарня (інфекційне, неврологічне, торакальне, гастроентерологічне і ревматологічне відділення), Берестейська центральна міська лікарня, Берестейська міська лікарня №1, Барановицька міська лікарня, Барановицька міська лікарня № 2, Пинська центральна міська лікарня, обласні диспансери в Бересті – протитуберкульозний і шкірно-венерологічний.

Також частково використовується ліжковий фонд для пацієнтів з пневмоніями в Берестейському обласному онкологічному диспансері, а вагітних, породіль і породіль з інфекцією COVID-19, що вимагають спостереження і надання медичної допомоги в стаціонарних умовах, приймає Берестейський обласний пологовий будинок. Крім того, діти госпіталізуються в Берестейську обласну дитячу лікарню. Перепрофільовані відділення під лікування пацієнтів з COVID-19 і у всіх центральних районних лікарнях Берестейської області.

За матеріалом mybrest.by

Залишити відповідь