Викрали кілька злотих монетами

ПроСВІТ, Новини
16/04/2021, Leave a comment

В Янівському районі 55-річний і 40-річний у раніше судимих ​​непрацюючих чоловіків виникла потреба в грошах. Дізнавшись про порожньому будинку в селі Глинно, селяни зважилися на крадіжку. Напарники зірвали навісний замок, проникли в будинок, зняли зі стіни електролічильник, а потім обшукали кімнати. Зловмисникам посміхнулася удача: в шухляді під швейною машиною вони виявили «схованку» з польськими монети 1923 року випуску номіналом по 50 і 20 грошів. Знайдене поділили по-братськи – по 14 монет кожного, а зайву, 29-ю монету було вирішено віддати спільному знайомому, щоб він з’ясував її реальну вартість.

Чоловіки визнали, що дорогоцінну здобич краще тримати при собі – на горизонті перед ними вже маячили «золоті гори» – і носили вкрадені монети в кишенях. Напарники здали мідний дріт з електролічильника в заготівельний пункт прийому вторсировини, а на виручені гроші придбали спиртне.

72-річний власник будинку дізнався про те, що трапилося від правоохоронців, і розповів, що монети дісталися йому від батьків і тому є свого роду сімейною реліквією. Загальний збиток склав понад 70 рублів. Крадіїв затримано, а викрадене майно повернуто власнику.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь