Винесено судове рішення дев’яти учасникам протистояння з правоохоронцями

ПроСВІТ, Новини
12/03/2021, 1 Comment

Прокуратура Берестейськой области оцінила шкоду завдану десятьма учасниками протистояння з правоохоронцями 10 серпня 2020 року в Бересті  на загальну суму більше 27 тисяч рублів. За версією слідства, під час акції протесту в центрі на вулицях Радянській і Нафтовий, бульварах Шевченка і Космонавтів, проспекті Машерова обвинувачені грубо порушили громадський порядок і вчинили погроми. Співробітникам міліції ними були завдані удари руками і ногами, різними предметами, для чого використовували дошки, палиці, вуличні урни для сміття, фрагменти лавок, тротуарної плитки та асфальту, пляшки, каміння, металеві болти, ємності з фарбою, піротехнічні вироби. Вони мали пошкодити міліцейський і цивільний транспорт: легковий УАЗ, автобус МАЗ, автозак, кілька мікроавтобусів Ford і ГАЗ. Було пошкоджено інше майно, що належало міліції і цивільним.

Потерпілими визнали 29 осіб. Один співробітник міліції отримав легке тілесне ушкодження: дві рани в області першого пальця правої кисті. Ще 25 осіб, за версією слідства, отримали «побої». Також, за версією обвинувача, «об’єднані єдиним злочинним умислом» намагалися «заподіяти тілесні ушкодження» і «завдати побоїв» ще двом співробітникам. З них в суді були присутні семеро. Решта перебували в окремій кімнаті, на питання відповідали зміненими голосами.

Всіх обвинувачених визнали винними в масових заворушеннях, що супроводжувалися насильством над особою, погромами і знищенням майна.  Неповнолітні Сергій Гацкевич і Денис Хозейотримали по 3 роки виховної колонії. В колонію посиленого режиму відправили: Іллю Мігно  і  Тимура Різапуру  – на чотири з половиною роки, Сергія Солоху , Олександра Дроздова, Єгора і Віталія Прокопчуків  – на 4 роки, Сергія Кривченю  – на три з половиною.

18-річній Віталії Бондаренко, яку затримали наприкінці лютого після повернення у Бересть з Польщі, покарання не призначено оскільки судове виробництво в її відношенні було призупинено.

За матеріалом tut.by

 

 

1 thought on “Винесено судове рішення дев’яти учасникам протистояння з правоохоронцями”

Залишити відповідь