Вклонитися і покласти квіти полеглим

ПроСВІТ, Новини
11/05/2021, Leave a comment

8 травня в день, коли в Україні і європейських країнах відзначається День Перемоги над нацизмом в Ставах Каменецького району відбувся мітинг біля братської могили загиблих воїнів.

На святі виступили почесні гості – голова райвиконкому Валентин Зайчук і консул України в Бересті Анатолій Діденко. Вони нагадали присутнім про те, чому подвиг наших предків не має ціни і не може бути забутий. Тож груди дипломата прикрашала квітка пам’яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів – маків цвіт.

Чому український консул брав участь в мітингу на Каменеччині? З його слів, в братській могилі в Ставах поховані уродженці України. Анатолій Никифорович хотів особисто вклонитися і покласти квіти полеглим героям. Неподалік находиться 8-а прикордонна застава “Городники” Берестейської Червонопрапорної прикордонної групи імені Ф. Е. Дзержинського названа на честь уродженця Запорізького краю Івана Бєляєва, перепохований в Ставах.

А заодно керівник дипломатичної установи скористався нагодою висловити вдячність і подяку керівництву Каменецькому району за допомогу, надану українським дітям, які постраждали в аварії в травні 2018 року.

За матеріалом Каменець.by

Залишити відповідь