Власниця модельного агенства ділиться власною філософією харчування

ПроСВІТ, На здоров'я
11/07/2021, Leave a comment

З кожним роком все більше людей відмовляються від тваринної їжі на користь рослинної. Не стала винятком і наша героїня, власниця модельного агенства Олена Костючик. Разом з чоловіком вона не їсть м’ясо вже два роки.

– Олена, як ви з чоловіком прийшли до цієї філософії і чи складно було відмовитися від м’яса тим, хто раніше його вживав?

Взагалі філософія була така: ми не хочемо вбивати тварин і не хочемо, щоб заради нашого харчування хтось помирав. Раз на місяць ми намагаємося жертвувати якісь гроші в притулки для тварин і тим людям, які підбирають бездомних тварин, годують їх за свої гроші. Ми розуміємо, що їм дуже важко, і намагаємося допомагати фінансово або кормом.

Пару раз ми самі врятували собак з вулиці, а потім задумалися: який сенс, якщо одних ми рятуємо, а інші тварини гинуть, коли ми їх їмо?

– Чи складно бути вегетаріанцем в Білорусі?

Це складно в соціальному плані. Всі реагують так: «Ой, ви не їсте м’ясо? А що ви їсте?» В уяві інших людей більше ж їсти нічого. Складність полягає в тому, що коли ти приходиш в ресторан, то вибору вегетаріанських страв практично немає. Знайти щось без м’яса, без риби просто неможливо.

У кращому випадку це буде якась піца «Марагаріта» або салат. Мені, звичайно, не сильно складно, складніше моєму чоловікові, тому, що йому постійно потрібно підтримувати м’язову масу.

Насправді, основна складність – саме з людьми. Багато хто вважає, що якщо ти вегетаріанець, то у тебе щось не так з головою. За кордоном на це дивляться більш лояльно, там є різні веганські і вегетаріанські кав’ярні.

– Як ви думаєте, вегетаріанство і краса взаємопов’язані?

Безумовно, це пов’язано. Особисто я, коли перестала їсти м’ясо, рибу і яйця, схудла і помітила, що покращилась якість шкіри і волосся. Я стала виглядати молодше.

Є ще такий момент: коли ти перестаєш їсти м’ясо, у тебе організм очищається не тільки фізично, а й емоційно, на якомусь ментальному рівні. Ти стаєш більш сприйнятливим, більш емоційним.

Є ще таке спостереження, що після відмови від тваринних продуктів, я стала на 40% яскравіше відчувати запахи. Я замітала, що можу зустріти людину і по неприємного запаху від нього можу зрозуміти, що він вживає занадто багато м’яса або риби.

Якщо вірити йозі, то у нас в організмі є різні тонкі канали та вони за рахунок м’яса зашлаковиваются, а при відмові від м’яса через деякий час очищаються. Саме тому відчувається легкість в організмі, фізично і емоційно ти себе теж відчуваєш легше.

– Чи є у вас якийсь улюблений або фірмове блюдо?

– Я готую дуже смачно пасту з грибами у вершковому соусі з сиром. Ми з чоловіком її дуже любимо. До складу входять: паста, вершки, печериці (можуть бути лисички), овечий або козячий сир.

– Чи є якесь незвичайне, може бути, дивне вегетаріанське блюдо, яке ви пробували?

– Нещодавно з чоловіком ми були в Польщі, там було одне незвичайне блюдо, польською мовою називається «тофучниця» – щось на зразок яєчні, але замість яйця був тофу. Це було дуже схоже на омлет, але по суті – звичайний тофу з куркумою, під колір яєць. Складалося відчуття, що ти їси омлет.

– Чи так це дорого бути вегетаріанцем, як нам розповідають про це?

– Я не скажу, що дорого, тут питання в іншому. Потрібно дуже багато уваги приділяти саме харчуванню і тому, що ти їси, адже тваринний білок (м’ясо, рибу, яйця) потрібно чимось замінювати. У нас заміна – це молочні продукти, сири. Ми намагаємося купувати овечий сир або козячий, бо він більш корисний. Безсумнівно, такий сир дорожчий, але, якщо порівнювати з шматком м’яса, я не думаю, що це вийде набагато дорожче.

Плюс ще потрібно опрацьовувати свій раціон, додавати багато зелені. Припустимо, в пучку зелені набагато більше мікроелементів і заліза, ніж в шматку м’яса. Ми їмо: сочевицю, нут, темний рис, все, що максимально корисно. Намагаємося виключати швидкі вуглеводи: якщо це хліб, то повинен бути чистозерновой, або цільнозерновий, без добавок. Однак як вегетаріанцям, там і людям, які їдять м’ясо, необхідно додатково пити вітаміни.

Що стосується різниці Білорусі та інших країн … На даний момент за 1-2 роки в Білорусі з’явилося дуже багато продуктів для вегетаріанців. Різні паштети, тофу, безлактозні сири. В цьому плані ми дуже швидко йдемо вперед.

Викладачі модельної школи El model group

– Як зараз змінилися ваші взаємини зі світом?

Я бачу, що він дуже жорстокий. Якщо раніше я не звертала на це увагу, то зараз помічаю повсюдно. Припустимо, той же білборд, де написано «Щастя є» і дівчинка ріже ковбаску. Це подається дуже мило, а насправді ця ковбаса зроблена з живої істоти, яке також відчуває біль. Тільки його вбили, перемололи в фарш і зробили з нього ковбасу. Якась романтизація насильства над живими істотами – це ненормально.

Я не знаю, чому люди вирішили, що вони можуть всіх є і що тварини ростуть саме для того, щоб їх їсти. Це насправді дуже страшно, тому що я бачила корів, які йдуть на забій: вони плачуть, вони розуміють, що їх ведуть вбивати. Точно так же відрубують курям голову, заколюють свиней. Це ж кошмар і жах, ця істота так само відчуває біль, як і ти, але його вбивають, щоб з’їсти. Зараз в світі існує величезна кількість альтернативних варіантів їжі, є також і соєві замінники м’яса.

– Чи є вегетаріанство вашої сімейною цінністю?

Так, звичайно, є. На даний момент вегетаріанцями є тільки ми з чоловіком. Батьків поки до цього не долучили, хоча у мене мама зараз стала набагато менше їсти м’яса, може з’їсти рибу. Якщо раніше батьки переживали за наше харчування, то зараз вони бачать, що у нас все добре і по здоров’ю ніяких проблем немає, починають якось прислухатися до нас.

Я дуже рада, що я знайшла таку людину в своєму житті, з яким ми прийшли до одного висновку – відмовитися від вбивства. І наше життя від цього не стала дискомфортніше – навпаки, на душі чистіше і радісніше, що ти нікого не вбиваєш заради своєї їжі і життя.

– Як відмовитися від м’яса?

– Почати хоча б з малого, не дивлячись на те, що говорять батьки, близькі. Але знову ж таки, відмовитися від м’яса – це не означає перейти на одну траву, є один салат, немає. Дуже багато білка в рослинних продуктах, таких як нут, сочевиця, різні бобові, цільнозерновий хліб.

Тут ви повинні розуміти, що вам необхідно свій раціон перебудувати і що перший час шлунок буде працювати інакше. Якщо вам дуже важко, то можна поступово переходити, спочатку відмовитися від м’яса, переходити на рибу, від риби перейти на молочні продукти, як це зробили ми.

За матеріалом Зелений портал

Залишити відповідь