Військова техніка з’явилася в прикордонному районі (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини
03/04/2021, 1 Comment

31 березня в Twitter-акаунті @Girkin з’явилося відео, на якому видно бронетранспортери БТР-80 і військові вантажівки в містечку Логишин Пинского району.

Журналіст німецької газети Bild Джуліан Ріпці  повідомив у себе в Twitter про «просуваннч білоруської армії до кордону з Україною». Про те ж у виданні defence-blog.com написав  військовий аналітик Дмитро (Ділан) Малясов.

Переміщення бронетехніки в Пинском районі пояснюється плановими заходами. В кінці березня – початку квітня тут проходить навчання з участю військовослужбовців 38-ї десантно-штурмової бригади. Про них повідомило (правда, без вказівки конкретного району) в Telegram-каналі Міністерство оборони , а також в Пинська районна газета.

Військовий аналітик Єгор Лебідко прокоментував ситуацію так:

Судячи з усього, на кадрах дійсно білоруська техніка (в колоні є вантажівки МАЗ). Відносно білих смуг на БТР – такі знаки часто використовуються на двосторонніх навчаннях, тобто на тренуваннях, де підрозділи протистоять не мішеневої обстановці, а іншим підрозділам. Наприклад, такі знаки використовувалися на спільних білорусько-російських навчаннях у Муліно, де на техніці військових з Білорусі малювали такі смуги. Техніка на тих навчаннях була виключно російською (білорусам надавали для використання танки Т-72Б3 та бойові машини БМП-2), але суті це не міняє. У Білорусі двосторонні навчання проходять досить рідко. 

За матеріалом tut.by

1 thought on “Військова техніка з’явилася в прикордонному районі (ВІДЕО)”

Залишити відповідь