В Бересті зніматимуть фільм про вірного собаку

Віктор Місіюк, Новини
28/10/2019, 1 Comment

Берестейський аеровокзал виграв кастинг на майданчик для зйомок кінострічки про події середини 70-х років минулого століття. Побудований в 1976 році аеропорт зберіг автентичність того часу. Ця стрічка стане дебютом режисера Олександра Домогарова – молодшого.

Сценарій кінокартини «Пальма» заснований на реальних подіях, що відбувалися в 1974-1976 роках в «Внуково». Залишена в московському аеропорту собака кілька років вірно чекала повернення свого господаря, зустрічаючи кожен приземлялися літаки Іл-18, на якому він колись полетів.

Для мене “Пальма” – історія про те, як все допомагали собаці, а в підсумку саме собака допоміг всім і об’єднав сім’ю, – розповів Олександр Домогаров.Частина фільму вже знята в московському «Внуково». А ось для продовження зйомок аеропорт «Бересть» підійшов як найкраще. Спочатку другий блок знімального процесу планували провести в жовтні, але з невідомих причин відклали на листопад поточного року. На роль Пальми запрошена семирічна вівчарка Лілія. Головні ролі в сімейній драмі грають Віктор Добронравов, Леонід Басов, Валерія Федорович, Євгенія Дмитрієва, Ігор Хрипунов, Павло Майков, Володимир Симонов, Ян Цапник і інші актори.

У 2010 році в Берестейському аеропорті проходили зйомки картини «Висоцький. Спасибі, що живий», де  грав роль ташкентського повітряного порту.

За матеріалом Перший регіон

 

1 thought on “В Бересті зніматимуть фільм про вірного собаку”

Залишити відповідь