В місті побудують новий мікрорайон

ПроСВІТ, Новини
13/10/2021, Leave a comment

Під житлову забудову Південно-західного мікрорайону-1 в Бересті виділено близько 20 га. Він буде обмежений Варшавським шосе, вулицями Грибоєдова і Митною. Орієнтовно на початку зими ділянку почнуть готувати під забудову. Там потрібно прибрати рослинність, зрізати родючий шар, зробити підсипку території і вирівняти її, оскільки місцевість частково низинна і болотиста. У 2022 році фахівці зможуть приступити до прокладання інженерних мереж, будівництва житла та транспортної інфраструктури.

За проектом, тут планується побудувати будівлі змінної поверховості. У деяких житлових будинках передбачені вбудовані торгово-побутові приміщення. На території району зарезервовано місце для дитячого садка, буде облаштована ландшафтно-рекреаційна зона.

З житловими будинками буде сусідити забудова так званого громадського центру. Зокрема, на його території розташуються інвестиційні майданчики, на яких в перспективі з’являться об’єкти адміністративно-ділового, торгово-побутового, культурного призначення. У проекті детального планування підкреслюється, що важливий містобудівний акцент мікрорайону – в’їзд до Республіки Білорусь з боку Польщі, який формується забудовою громадського центру.

Проект житлової забудови мікрорайону планують реалізувати до 2025 року, громадського центру – в 2025-2030 годах.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь