В суді розглянуто справу наклепу на командира загону особливого призначення

ПроСВІТ, Новини
06/01/2021, Leave a comment

2 жовтня 2020 року командир берестейського загону міліції особливого призначення Максим Михович був включений Євросоюзом до санкційного списку людей причетних до порушення прав людини і фальсифікацій виборів.

5 січня 2021 року у Бересті суд розглянув кримінальну справи про наклеп на командира берестейського ЗМОПу.

За версією слідства, 14 вересня 28-річний житель Бреста Максим Смирнов  перепостив в один з телеграм-чатів повідомлення з інформацією, що містить завідомо неправдиві звинувачення в перевищенні влади і вбивстві, які не відповідають дійсності, ганьбить Миховича.

Смирнова звинувачують у поширенні в інтернеті завідомо неправдивих відомостей, що містять звинувачення в скоєнні тяжкого та особливо тяжкого злочинів. Санкція статті передбачає штраф, ісправработи, арешт або до трьох років обмеження волі. Прокурор попросив для обвинуваченого 2 роки «хімії» – обмеження волі з направленням до виправної установи відкритого типу.

Максим Смирнов має середню спеціальну освіту, одружений, працює, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. В суді чоловік свою вину визнав і вибачився перед потерпілим. Каже, репостнул «не подумавши»:

Я не хотів, щоб така ситуація склалася. Не хотів вашу честь зганьбити. Я розумію, що ви – співробітник дуже гідний поваги і свою посаду отримали не просто так, а за певні гідні дії. Ще раз вибачте мене. Я не подумав. Просто натиснув кнопку”.

Максим Михович повідомив, що про наклеп дізнався від співробітників управління власної безпеки і попросив не карати суворо – врахувати, що 2021 рік оголошено «Роком народної єдності». Матеріальних претензій він не пред’являв.

Вирок оголосять 6 січня.

За матеріалом tut.by

Залишити відповідь