Гербери вирощені завдяки каскадній технології

Віктор Місіюк, Новини
26/07/2021, Leave a comment

Підприємство «Флорія-Україна» єдине в Західній Україні господарство, яке спеціалізується на герберах. Також тут вирощують огірки та малину. Загальна площа теплиць – понад 2 га. «Лише за півроку підприємство реалізувало продукції на 18 млн грн. За 2021 рік очікується і сплата ПДФО майже 6 мільйонів гривень», – розповів керівник підприємства Олег Ординат.

Перевагою підприємства є розташування поблизу Рівненської АЕС. Це дозволяє використовувати підігріту воду з атомки як теплоносій, який у вартості продукції займає лише 3%. А в інших парникових господарствах це у рази більше.

«Все це говорить про те, що потенціал одного підприємства може слугувати для розвитку інших. Нагадаю, що поблизу РАЕС триває і будівництво дата-центру, де також використовуватимуться потужності атомки. Переконаний, що у Вараському районі є можливість розвинути так звану каскадну технологію. Тобто створити навколо атомної електростанції нові господарства та підприємства. А це вже потенціал не лише для розвитку громади та району, а й області загалом», – зазначив голова Рівненської обладержадміністрації Віталій Коваль.

За матеріалом Новини по-рівненські

Залишити відповідь