Дві громадські кімнати для мам

ПроСВІТ, На здоров'я
04/10/2021, Leave a comment

У Ковелі в центрі міста є кімната для мами і дитини та людей з інвалідністю.
Розташована кімната у Ковельському Центрі Надання Адміністративних Послуг (вул.Драгоманова 22).

Скажіть матусі, а чи підходить вам таке розташування? Я вважаю що це вже краще ніж нічого. Чи ви підтримуєте таку кімнату і в такому місці??” – запитує на своїй сторінці в fb ковельчанка Shenja Katchanova.

Матерям та людям з інвалілністю Ковеля необхідні місця для перевдягання та годування дітей у центрі міста. Це добре що є таке місце в парку Шевченка. Але Ковельські матусі полюбляють гуляти з дітками в самому центрі міста. І трапляються різні ситуації які потребуют терміново залишитись на одинці з малюком.” Організація кімнат матері та дитини є елементарною потребою і додатковим стимулом для матері жити повноцінним соціальним життям. Це також сприяє поширенню ідеї грудного вигодовування, адже чимало матерів не готові годувати публічно»
Діти до 1 року можуть і зголодніти, і справити свої фізіологічні потреби, а покормити в черзі або переодягнути досить незручно. По-друге, це комфортно для оточуючих – жінка спокійно йде у кімнату і кормить дитину не під нервуючими поглядами стороніх,” – додала молода мама.

Поки ковельські депутати шукають місце в самому центрі міста для ще однієї кімнати.

Залишити відповідь