Держнагляд прийняв акумуляторний завод в експлуатацію

ПроСВІТ, На здоров'я
16/03/2021, 2 коментарі

15 березня 2021 року ТОВ “Акумуляторний альянс” повідомило на своєму сайті про те, що робота приймальної комісії з введення в експлуатацію акумуляторного заводу в Берестейському районі завершена. Товариство отримало повний пакет документів, що підтверджують відповідність заводу вимогам екологічної безпеки та експлуатаційної надійності.

Пуско-налагоджувальні роботи розпочато на початку жовтня 2020 року. Проведені індивідуальні випробування і комплексне випробування всього технологічного обладнання та інженерних мереж із забезпеченням роботи обладнання в штатному режимі під повним навантаженням. Систематично виконувалися інструментальні вимірювання викидів від усіх джерел викидів на протязі всього часу роботи обладнання.

З 05 жовтня 2020 року по 01 березня 2021 був проведено понад 210 відборів проб і вимірювань викидів забруднюючих речовин від джерел викидів, розташованих на підприємстві. З них 146 вимірювань виконано безпосередньо лабораторіями аналітичного контролю Міністерства природи і охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь.

За даними ТОВ «Акумуляторний Альянс», результати вимірювань показали відповідність фактичних концентрацій викидів, з багаторазовим запасом, встановленим підприємству нормативам допустимих викидів, особливо щодо викидів свинцю і його сполук, а також сірчаної кислоти. Протоколи інструментальних вимірювань опубліковано на сайті. Лабораторіями Брестського обласного центру гігієни і епідеміології проведено лабораторні випробування фізичних і хімічних факторів виробничого середовища на всіх робочих місцях підприємства. Як повідомляють власники заводу, за результатами випробувань підтверджено повну відповідність умов для персоналу вимогам санітарно-епідеміологічного законодавства.

Як результат – органи державного нагляду видали відповідні висновки для приймання акумуляторного заводу в експлуатацію. «Акумуляторний Альянс» організував роботу громадської групи з питання будівництва акумуляторного заводу. За період з квітня по грудень 2020 року був організовано більше 10 зустрічей з громадськістю. За цей період завод відвідало понад 70 представників громадськості, в тому числі жителі довколишніх населених пунктів. Для забезпечення доступу громадськості до екологічно значимої інформації, результати вимірювань відображаються на карті екологічного моніторингу підприємства, яка розміщена в загальному доступі на офіційному сайті підприємства (https://battery-alliance.by/). На карті відображені результати проведеного акредитованими лабораторіями екологічного моніторингу впливу акумуляторного заводу на навколишнє середовище, а також встановлені нормативи допустимих викидів.

2 thoughts on “Держнагляд прийняв акумуляторний завод в експлуатацію”

Залишити відповідь